• ‘Çarpık şehirleşmenin önüne geçmeliyiz’

  Türkiye’nin sanayileşme ile birlikte büyük bir şehirleşme olgusuyla karşı karşıya kaldığını ifade eden Karadeniz “Sanayileşme ile birlikte gelişen düzensiz şehirleşmeye önlemler alınsa da çarpık yapılaşmanın önüne geçilememiştir.”dedi.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Milletin AK Partisi 15 yıldır iktidarda

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti´nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 15. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 15 yıl önce 3 Kasım 2002 seçimlerinde Türkiye’nin tercihini yaparak AK Partiyi tek başına iktidara getirdiğini belirten Revi “ AK Parti Millettin desteğiyle geldiği iktidarı milletin emanetine sahip çıkarak korumaya devam ediyor.” dedi.
  Teşkilat
 • “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir”

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Revi “Cumhuriyet'imizin mimarı Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılmak için fedakarlıkla mücadele eden gazilerimizi minnetle yad ediyor, bu uğurda canlarını veren bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun.” dedi.
  Teşkilat
 • Revi : “FETÖ koalisyonu yaparak AK Partiye saldırıyorlar.”

  CHP, HDP ve SP gibi partilerin FETÖ söylemleri ile birlikte AK Partiye saldırdığını ifade eden Revi “Bunlar resmen FETÖ koalisyonu yaparak AK Partiye saldırıyorlar. Ülkemizin küresel düşmanları ve FETÖ ne diyorsa onlar hep bir ağızdan aynı nakaratı tekrarlıyor.” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’da halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos'ta bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül'ün ailesini ziyaretinin ardından vatandaşlara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • “Bir gün değil her gün yanınızdayız”

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi “Devletimizle milletimiz arasında önemli bir görev yürüten, şehrimizdeki 692 mahalle muhtarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlar, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.” dedi.
  Teşkilat
 • Revi:  “MİLLİ DURUŞ SERGİLEYEN MHP’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerini makamında misafir etti. Gedikli ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi “Türk ve İslam coğrafyamızın sıkıntılı süreçlerden geçtiği bu günlerde birlik ve beraberlik göstermek ülkemizin düşmanlarına verdiği en güçlü mesajdır” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Maçka’da Eren Bülbül’ün ailesini ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos’ta bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül’ün ailesini ziyaret etti.
  Genel Başkan'dan
 • “TRABZON’A HAYIRLI OLSUN!”

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları Ahmet Uğur Zihni ve Arzu Yalçınalp ile birlikte geçtiğimiz gün hizmete açılan Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.
  Teşkilat

Günlük Basın Raporu

TÜM GÜNLERİ GÖR

Teşkilatlardan