ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
TRABZON İL BAŞKANLIĞI

Adres : İskenderpaşa Mahallesi Atatürk Alanı No: 21/A TRABZON

Tel : +90(462) 323 33 48

Faks : Fax: +90(462) 323 13 49

E-posta : trabzon@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ TRABZON İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Trabzon HAYDAR REVİ +90(462) 323 33 48 Fax: +90(462) 323 13 49 trabzon@akparti.org.tr
Yomra MUSTAFA PEHLİVAN 341 53 01 341 12 72 trabzon.yomra@akparti.org.tr
Vakfıkebir ENVER İSKENDEROĞLU 841 71 63 841 43 64 trabzon.vakfikebir@akparti.org.tr
Tonya MEHMET YAKUPOĞLU 881 13 98 881 13 98 trabzon.tonya@akparti.org.tr
Şalpazarı MURAT TOPKARA 891 37 37 223 44 44 trabzon.salpazari@akparti.org.tr
Sürmene AYDIN BAYRAKTAR 746 50 11 746 50 11 trabzon.surmene@akparti.org.tr
Ortahisar TEMEL ALTUNBAŞ - - trabzon.ortahisar@akparti.org.tr
Of MEHMET HAKAN TERZİOĞLU 771 45 66 771 43 28 trabzon.of@akparti.org.tr
Merkez 321 09 18 321 71 98
Maçka SEDAT KONGUR 512 40 50 512 40 55 trabzon.macka@akparti.org.tr
Köprübaşı CEVDET KARATAŞ 671 46 36 671 44 82 trabzon.koprubasi@akparti.org.tr
Hayrat SALİH ÖZTEL 691 10 42 691 32 53 trabzon.hayrat@akparti.org.tr
Düzköy ŞENOL AKPINAR 811 52 15 811 50 19 trabzon.duzkoy@akparti.org.tr
Dernekpazarı ZEKİ AVNİ USTA 681 26 69 681 26 69 trabzon.dernekpazari@akparti.org.tr
Çaykara TEMEL ŞİMŞEK 616 21 78 616 21 78 trabzon.caykara@akparti.org.tr
Çarşıbaşı ZEKERİYA KARAÇENGEL 821 45 39 821 45 39 trabzon.carsibasi@akparti.org.tr
Beşikdüzü HARUN DEMİRCİ 871 76 24 871 76 24 trabzon.besikduzu@akparti.org.tr
Arsin TOLGA ŞENGÜL 711 41 54 711 41 54 trabzon.arsin@akparti.org.tr
Araklı ŞABAN BIYIK 721 51 61 721 51 61 trabzon.arakli@akparti.org.tr
Akçaabat EMRE AKGÜN 227 09 73 227 09 73 trabzon.akcaabat@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır