• Şehrim 2023 Otobüsü Trabzon’da

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının "kimlikli şehirler" adı altında belirlediği şehirlere vatandaşların sorunlarını dinlemek için görevlendirdiği "Şehrim 2023" otobüsü Trabzon’a geldi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'ndeki basın açıklamasının ardından, otobüsten burada bekleyen vatandaşlara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • Engelli Koordinasyon Merkezi Kuruldu

  AK Parti Trabzon İl Başkanlığı bünyesinde Engelliler Koordinasyon Merkezi Kuruldu.
  Teşkilat
 • AK Parti’de Milletvekili Aday adaylığı başvuru süreci başladı

  AK Parti’den Milletvekili olmak isteyenler için Aday Adaylığı başvuru süreci başladı. Aday Adaylığı başvuru süreci ile ilgili açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi “AK Parti’den adayı aday olmak isteyenlerin Milletvekilliği aday başvuru şartları ve tarihi belirlenmiştir. Dün başlayan başvuru süreci 29.04.2018 Pazar günü sona erecektir.”dedi.
  Teşkilat
 • Trabzon’dan CHP’ye sert tepki!

  AK Parti Trabzon İl Teşkilatı İl Başkanı Haydar Revi Başkanlığında toplanarak İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanları ile birlikte ortak basın açıklaması yaparak CHP tarafından Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya karşı insaf ve izan sınırlarını zorlayan, ahlak dışı saldırılara tepki gösterdi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da basın açıklaması yaptı

  Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nde basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkanı Revi engelli vatandaşı evinde ziyaret etti

  Akülü tekerlekli aracı ile dolaşırken kaza geçirdiği kazada ayağı kırıldığı için evden çıkamayan engelli Memduh Bayraktar’ı ziyaret eden Revi, Bayraktarın sorunlarını dinleyerek akülü aracının da yenileneceğinin sözünü verdi.
  Teşkilat
 • ‘Çarpık şehirleşmenin önüne geçmeliyiz’

  Türkiye’nin sanayileşme ile birlikte büyük bir şehirleşme olgusuyla karşı karşıya kaldığını ifade eden Karadeniz “Sanayileşme ile birlikte gelişen düzensiz şehirleşmeye önlemler alınsa da çarpık yapılaşmanın önüne geçilememiştir.”dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Huber Köşkü‘ne gitmek üzere Kısıklı‘daki konutundan ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'ne gitmek üzere Kısıklı'daki konutundan ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Milletin AK Partisi 15 yıldır iktidarda

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti´nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 15. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 15 yıl önce 3 Kasım 2002 seçimlerinde Türkiye’nin tercihini yaparak AK Partiyi tek başına iktidara getirdiğini belirten Revi “ AK Parti Millettin desteğiyle geldiği iktidarı milletin emanetine sahip çıkarak korumaya devam ediyor.” dedi.
  Teşkilat

Trabzon Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan